Przyjaciele:

hpnews.pl
Harry-Potter.net.pl
RPG Wars
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski o World of Warcraft
Gra MMORPG Harry Potter - Forum gry mmorpg
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Przesunięty przez: Saligia
2007-06-18, 21:18

O naszych postaciach

Autor Wiadomość
{GM}Megan McGuire 
VampireWiek: 27
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 373
Skąd: Omega
Wysłany: 2007-06-18, 18:43   O naszych postaciach

Meganne (Megan) Angel Aven McGuire
Data urodzenia - 15 marca 1980 r.
Dom w którym skończyła szkołę - Ravenclaw
Charakter - Miła, uprzejma, nieśmiała, romantyczna, zamknięta w sobie. Dla przyjaciół zrobi wszystko, wierzy w jedną, prawdziwą miłość, która może pokonać wszystko (pewnie dlatego, nadal jest sama i nie zwraca na chłopaków zbyt dużej uwagi.), kłotliwa, uparta, kąśliwa, pyskata. Jednakże nie ma czystego sumienia - dopuściła się jednego mordestwa (pod postacią Bloodeya, w wieku lat 15) i kilkakrotnego rzucania czarów niewybaczalnych.
Wygląd - Kruczoczarne włosy, do ramion, przyciągające, ciemnoniebieskie oczy, prosty nos, łagodne rysy twarzy. Niska, jak na swój wiek (157 cm) ale też szczupła. No... nie jest plaska, chociaż to maskuje (XD).
No i cosik tam jeszcze... doczekała się potomka! :D xD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Megan McGuire 2007-09-26, 09:55, w całości zmieniany 29 razy  
 
 
     
eGo 
Administrator
Dyrektor Hogwartu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 313
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2007-06-18, 19:06   

Egor Benignus Kingsley

Data urodzenia: 17 listopada 1912 rok (Skorpion)
Dom: Ravenclaw (szkoła ukończona)
Wygląd: Kingsley to wysoki, chudy mężczyzna o jasnej karnacji. Ma podsiwiałe już włosy opadające niedbale na blade czoło, przysłaniając oczy koloru letniej trawy. Do tego to bystre i wesołe spojrzenie, spojrzenie człowieka o wiele młodszego, niż Egor, który na twarzy wyrzeźbione ma już głębokie zmarszczki starości.
Opis: Egor to chodzący paradoks. Lubi ciszę i spokój, a nie może usiedzieć na miejscu. Ciągle miesza się w sprawy, które czasem go przerastają. Dawno temu sprawował wysoką pozycję jako dobry auror, szybko jednak zrezygnował z tej pracy i zniknął na bardzo długo.
_________________
 
 
     
{GM}Saligia Wiek: 111
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 194
Skąd: Miasto koziołków
Wysłany: 2007-06-18, 21:51   

Elanor Anna Nevar

Wiek: około 50 lat

Dom w którym ukończyła naukę: Ravenclaw

Wygląd: Elanor to niewysoka kobieta o dosć grubokościstej sylwetce. Gdy przybyła do szkoły można było nawet pokusić sie o nazwanie jej osobą "przy kosci". Jednak ostatnie wydarzenia, jakie miały miejsce, sprawiły, ze schudła, sprawiajac wrażenie nieco wymizernionej. Elementem, który od razu przykuwa uwagę są duże błekitne oczy. Przy dosć pospolitych rysach, ich żywe spojrzenie nadaje jej twarzy wyrazistość. Nosi rozpuszczone włosy do łopatek, ktore zdradzaja tendencje do układania sie w niesforne fale. Do niedawna szczyciła sie tym, że nie ma w nich jednego siwego włosa. Niedawno jednak, po wydarzeniach o których nie chce mówić, czarne pukle przyprószyły się srebrem.

Krótki życiorys: Matka z zawodu i zamiłowania zajmowała sie zielarstwem, natomiast ojciec był uzdrowicielem. Oboje dokonali juz żywota. Elanor miała też znacznie starsza (o 10 lat) siostrę, Julię, która pracowała jako auror. Wokoł tej postaci wyrosło wiele kontrowersji i do dziś - choć Julia została oficjalnie oczyszczona z zarzutów o śmierciożerstwo - niektórzy wciaz są skłonni uwierzyć, że oskarżenia nie były bezpodstawne.
Sama Elanor przez wiele lat pracowała w Ministerstwie oraz była członkinią Stwowarzyszenia Obrony Magicznych Stworzeń, w którym przez kilka lat była prezesem. Ze stanowiska tego zrezygnowała na rzecz nauki w szkole.
Po tragicznej śmierci Egora Kingslay'a zastąpiła go na stanowisku dyrektora polskiego oddziału Hogwartu.

Charakter: Nevar zazwyczaj stara się pozostać chłoda i spokojna, jednak czasem dochodzi u niej do głosu gwałtowiejsza część natury. A wtedy lepiej schodzić jej z drogi. Niemniej ataki gniewu sa u niej rzadkie. Nie lubi pochopnych działań i decyzji podejmowanych pod wpływem chwili. Woli wszystko dokładnie przemyślec i przedyskutować mozliwe rozwiazania oraz ich konsekwencje. Z natury bardzo poważna, zdaje się nie posiadać większych zapasów poczucia humoru.
_________________
Beware of Ivul Mod! ]:->
Ostatnio zmieniony przez Saligia 2007-09-18, 10:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Damiano1234 Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 274
Skąd: z Lasu xD
Wysłany: 2007-06-19, 10:35   

Damian Orlin de'Gaulle
Lord Cercueil


Data urodzenia: 18 lipiec 1978 (Rak)
Miejsce urodzenia: Nicea/Francja
Rodzina: Rodziców nie zna, została mu tylko młodsza o rok siostra którą się opiekuje
Życiorys: Po dwóch latach od jego urodzenia rodzice(ponoć) byli w niebezpieczeństwie, więc zostawili go u ciotki w Nicei i wyjechali do Polski. Po dorośnięciu Damian przysiągł sobie, że odnajdzie swoich rodziców. W tym celu wyjechał do Polski.
Został śmierciożercą, a po krótkim czasie wykorzystując brak przywódcy został i Liderem śmierciożerców.
Dom w który ukończył naukę: Ravenclaw
Charakter: rządny zwycięstwa za wszelką cenę, pomysłowy, odważny, pracowity, inteligentny, skromny, cieszący się z czyjegoś nieszczęścia, pewny siebie, mściwy, niebiezpieczny
Wygląd: Czarne krótkie włosy, błękitne oczy, sylwetka wyprostowana, umięśniony, szczupły, wysportowany, wysoki(ponad 174 cm)
Hobby:quidwitch, książki, pakowanie się w kłopoty, wyszukiwanie ładnych dziewczyn, w młodości też piłka nożna, ELIKSIRY!!!
Marzenie: Zostać nauczycielem(wszystko jedno czego choć najbardziej chce OPCM lub eliksirów), PODBIĆ ŚWIAT!!!
Praca:zatruwanie życia, niszczenie aurorstwa
Zwierzęta: Kruk (ale w grze nie macie okazji go podziwiać, to jest tylko tak dla bajeru, żeby nie było tak, że inni mają sowy i koty a ja nic. Chociaż ostatnio Egor się dowiedział, że go mam ale uznał to za kłamstwo :-P )
Miłość: pozwolę sobie nie komentować tej dziedziny życia mojego bohatera... a chociaż nie... skomentuje... Stracił tych, których kochał. Teraz pozbawiony wszelkich uczuć mści się.
Motto: "Nie może być już gorzej" :mrgreen: oraz takie bardziej zawodowe "Zawsze tam gdzie coś się dzieje" chociaż to ostatnie często zamieniam na "Zawsze tam gdzie mnie nie chcą" :mrgreen: oraz... hehe... "Dobra krew nie jest zła" xD
Tajemnica:: No cóż... mam taką małą "futrzaną" tajemnicę (patrz avatar ^^)
Ostatnio zmieniony przez Damiano1234 2007-10-20, 14:09, w całości zmieniany 25 razy  
 
 
     
Likurg 
Król SpartyWiek: 31
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 344
Skąd: z domku
Wysłany: 2007-06-19, 11:43   

Morir Liserg


Data urodzenia: 23 kwietnia 1975(Byk)
Miejsce urodzenia: Sevilla/Hiszpania
Rodzina: ojciec Nicolas matka Elena (współpracują z bankiem Gringota)
Charakter: Tajemniczy, uprzejmy, odważny, obłudny, sprytny, lojalny, bardzo ambitny, ponad wszystko ceni wiedze
Wygląd: Średniej wielkości, szczupły blondyn o czarnych oczach. Posiada szlachetne rysy twarzy. Nie jest typem umięśnionego czarodzieja ,ale też "słabym" człowiekiem. Pod względem fizycznym zajmuje sierodkowe miejsce w tabeli.
Opis: Liserg to człowiek niezwykły w swoim sposobie bycia. Zafascynowany jest czarną magią. Morir ukończył już szkołe ,ale często odwiedza stare kąty. Ostatnio oficjalnie został uznany za śmierciożerce. Jego powiązania z tą organizacją uwypukliły się po pewnym incydencie z udziałem kilku aurorów. niejasne powiązania łączyły go ze śmierciożercami jeszcze w czasach szkolnych. Mimo powszechnemu przekonaniu ,że Morir Liserg jest śmierciożercą pewne jego poczynania nie są zrozumiałe. Wyrobił sobie opinie najwierniejszego sługi Lorda Greeda ,ale nawet on nie jest przekonany co do prawdziwych intencji Morira. Jedno jest pewne: Wszędzie gdzie pojawi się Liserg ciągnie za sobą aure tajemniczości.
Ostatnio zmieniony przez Likurg 2007-07-21, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
{GM}Bossk 
GameMaster


Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: Słubice
Wysłany: 2007-06-19, 11:47   

Ethan Savy Greed
Data urodzenia: 30 czerwca 1975 (rak)
Wygląd: średniej długości ciemne włosy niepoupinane w żaden sposób, niebieskie oczy wpadające jednak miejsacmi w barwę zieleni bądź szarości... w zależności od sposobu padania światła, krótki prosty nos, łagodne rysy twarzy, które jednak napawają sowistym lękiem/brakiem zaufania, szczupły mężczyzna o niezbyt muskularnej budowie, wysoki jak na swój wiek (179 cm)...
Charakter: Zależy od sytuacji... potrafi być miejscami bardzo spokojny innym zaś razem zupełnie odwrotny do tego...
Opis: Greed nie uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa z racji tego, iż posiadał wiedzę na temat magii ze źródeł mniej oficjalnych, z uwagi na własne pochodzenie wielu ludzi uważanych za "odszczepieńców" stało się dla nieo wzorami nauczycieli doskonałych, dotychczas został dwukrotnie oskarżony o śmierciożerstwo jednakże pewne braki dowodów nie pozwoliły władzą ująć tego człowieka... Niektórzy twierdzą, iż przegrana Voldemorta na dobre złamała coś w tej postaci...
Od pewnego czasu przejął status Mrocznego Lorda i próbuje przejąć władzę z rąk Kingsleya za pomocą nowogromadzonej armii zwolenników zwanych śmierciożercami.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bossk 2007-08-03, 07:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
pito Wiek: 26
Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 175
Skąd: z Hogwartu
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2007-06-19, 14:42   

Imię:Pito Hoesc
Pochodzenie:Francja(Paryż)
Życiorys:Pito jest typowym 14-latkiem Może czasami mówić z Francuskim Akcentem.Wyprowadził się do Polski kiedy jego rodzice zbankrutowali i wiedli nędzne życie Miał dość tego i opuścił ich na zawsze.Czasami coś moze uderzyć mu do głowy i zachować się niepoważnie albo głupio (Twierdzi,że ma to po Matce)
Charakter:Pito jest nieśmiały,Czasami może gadać jak najęty albo być uciążliwie milczącym.Nie lubi rzeczy związanych z Francją.czasami jest tchórzliwy,nie wierzy w własne siły,ale jeśli coś go rozłości może zachować się agresywnie.Przez wiekszosć czasu jest to jednak opanowany młodzieniec
Zainteresowania:Zaklęcia,nauka,i wszysko związane z magią
Wygląd:Włosy koloru Blond.zielone oczy,chudy,Bardzo mały na swój wiek
Motto:"Milczący jak głaz" :mrgreen: oraz bardziej fachowe"usłyszysz mój głos w chwili twojej śmierci...kiedy będę krzyczał AVADA KEDAVRA" :mrgreen: (likurg mi podsunął pomysł a mi się spodobał :-P )
Data urodzenia:1995 31 grudzień(Koziorożec)
Ostatnio zmieniony przez pito 2007-08-11, 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bimber31 


Wiek: 27
Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 32
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-06-23, 10:20   

Imie:Amidamaru Stern
Data urodzenia: 4 sierpnia 1986r.
Dom:Gryfindor
Wygląd:Amidamaru to średniego wzrostu chłopak o czarnych włosach.Jest chudy i wysportowany.Ma brązowe oczy i kańciastą twarz.Jego spojzrenie zawsze rozśmmiesza ludzi.
Charakter:Jest miły,troskliwy,dowcipny,mądry,przewidujący i otwarty na świat.
_________________
Shaman King - Król Szamanów
 
     
Akechi Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 241
Skąd: Bezdomny
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-06-23, 14:44   


Imiona - Akechi, James

Nazwisko - Erech

Data urodzenia - 24 listopad 1990r. (Data śmierci 9.09.2007)

Miejsce urodzenia - Kraków/Polska

Rodzina - Matka - Isabel, Ojciec - William, Mlodszy Brat - Mathew

Dom - Szkoła ukończona, dom w którym mieszkał - Hufflepuff

(zdjęcie przedstawia jednąz postaci anime "Bleach" - Shiba Kaien'a [mniej więcej tak wyglądam, ale oczywiście wy posiadacie swoją wyobraźnię i mozecie mnie widziec inaczej =D])

MARTWY
_________________
Ostatnio zmieniony przez Akechi 2007-09-09, 17:45, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
     
William McGuire 


Wiek: 28
Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: Slytherin
Wysłany: 2007-06-28, 22:01   

William Seth (Sethrioth) McGuire
Data urodzenia - 5 lutego 1975 roku (Wodnik)
Dom - Slytherin
Charakter - uparty, kłótliwy,zimny, arogancki, lubi patrzeć, jak ludzie cierpią. Wyśmiewa się z innych, jeżeli są gorsi [dopisek Megan - znaczy ze mnie itp. ;P], nie ma przyjaciół, ani dziewczyny, mimo wieku.
Wygląd - kruczoczarne włosy, raczej dłuższe, czarne oczy, szczupły i bardzo wysoki (190 cm). Prosty nos. Ogólnie bardzo podobny do siostry (pod względem fizycznym).
Hobby - Czarna magia, rysowanie, quidditch

Seth jest wampirem z Bloodeyes. Opis tego znacie. Tyle że on... już zostanie nim na zawsze. Jest pół wampirem, pół człowiekiem.

Nie żyje
_________________
Brat Megan Angel McGuire
Sygna by : Megan McGuire
Ostatnio zmieniony przez William McGuire 2007-09-15, 19:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Emilgard Wiek: 27
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 55
Skąd: Tarnów
Ostrzeżeń:
 103/3/6
Wysłany: 2007-08-03, 09:05   

imie- Emilgaard
data urodzenia-05.07.1994
miejsce urodzenia- Tarnów /Polska
zainteresowaniea- piłka ręczna
wygląd-niski ,chudy,ciemne włosy
znaki charakterystyczne-Blizna pod okiem i na czole
_________________

 
 
     
Lily Wiek: 29
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Dolina Godryka
Wysłany: 2007-08-20, 18:58   


Lilyanne "Lily" Shinner

Data urodzenia-15.02 1991 (wodnik)
Miejsce urodzenia-Londyn
Rodzina-Matka Pauline, Ojciec Peter, rodzeństwo-brak
Dom-Gryffindor
Charakter- Lily jest dość wybuchową, pełną energii, cieszącą sie z życia osobą. Nie znosi nudy, jest uczuciowa, łatwo ją zranić. Wrażliwa osóbka. Troche skłonna do nieróbstwa, ale jak sie ja popedzi, to pracuje za pięciu. Okropnie pyskata. Jest dobra przyjaciółką, chętnie słucha ludzi, jest otwarta dla innych i skłonna by pomóc.
Wygląd- Nie jest zawysoka, ale niska tez nie, średniego wzrostu dziewczyna, o rudych (dajmy kasztanowych ;p) włosach, a oczach koloru soczystej trawy ;) Naście piegów na jej twarzy dodaje jej uroku słodkiej dziewczynki, którą (chyba że ją wkurzysz ;]) nie jest. Włosy przeważnie rozpuszczone, lub tez związane w tzw koński ogon, i te nieznośne kosmyki, które nie dają sie upiąć ;] Szczupła, krucha sylwetka, lecz płaska to ona nie jest, o nie! :P :mrgreen:
Hobby- lekcje, spedzanie czasu z przyjaciółmi, czytanie, dobra zabawa, podziwianie przyrody, pikniki, ploty z psiółkami, imprezy, zieleń trwawy i błękit nieba.
sprawy sercowe-Lily jest singielką. Styka tego.
Ostatnio zmieniony przez Lily 2007-09-04, 21:09, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
Antari Wiek: 30
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-21, 17:43   

Antari Greyback

Miejsce urodzenia: Brighton, Sussex
Data urodzenia: 26.03.1991
Rodzina: matka Juliet, ojciec William,
Dom: Gryffindor,
Charakter: Antari jest energiczną, chętną do pracy osobą. Wszędzie go pełno. Mimo tego, lubi czasem poleniuchować, spotkać się z przyjaciółmi lub po prostu posiedzeć przy kominku w pokoju wspólnym. Asertywny. Zawsze dotrzymuje słowa.
Wygląd: Wysoki, brązowe włosy, jasnoniebieski oczy. Dobrze zbudowany.
Zainteresowania: Lekcje, spędzanie czasu z przyjaciółmi, ewentualnie leniuchowanie.
_________________
"Z życia najlepiej odchodzi się jak z uczty-
ani spragniony,
ani pijany"
 
 
     
Davido16 Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-08-21, 20:07   

David da'Fah

Miejsce urodzenia: Amsterdam, Holandia
Data urodzenia: 6.01.1991
Rodzina: matka Beatrix, ojciec Arjen,
Dom: Ravenclaw,
Charakter: David jest leniwym, nieśmiałym szesnastolatkiem, który najchętniej cały czas poświęciłby na siedzenie przy książkach. Jego rodzice są mugolami. Jest bardzo gadatliwy i ciekawy świata. Często przebywa w samotności, czytając książki. Na lekcjach chętnie rozrabia. Do Hogwartu przyjechał, bo bardzo chciał poznać magię.
Wygląd: Średniej wysokości; ciemne, blond włosy; piwne oczy; nosi okulary; wygląda na ,,przymulonego"
Hobby: Czytanie książek i pisanie wypracowań (w kozie)
 
 
     
Mike Wiek: 30
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 195
Skąd: Z matki :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-21, 20:20   

Michael (Mike) O'Malley

Miejsce Urodzenia: Londyn, Wielka Brytania
Data Urodzenia: 23 czerwca 1991
Rodzina: matka Meredith (czarodziejka), ojciec Phil (mugol)
Dom: Gryffindor
Charakter: Michael jest bardzo pracowity, stara sie aby o nim myślano dobrze. Jest bardzo pomocny a czasem nawet wkurza tym innych... Mike jest świetny w zaklęciach ofensywnych jednak jest słaby w defensywnych. Ze względu iż ma ojca Mugola interesuje sie ich rzeczami.
Wygląd: Włosy ciemny blond, oczy piwne, troche chudy jak na swój wiek
Hobby: trening, trening i jeszcze raz trening oraz Quidditch
Pragnienie: Zostać twarzą na jednej z magicznych kart kolekcjonerkich
_________________
Ha! a wy takiego podpisu nie macie :P
 
 
     
Odpowiedz do tematu

Podobne tematy
 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Kiedy serv jest wlaczony 24 Szaszka 17449 2008-05-17, 13:44
kamilw13
Brak nowych postów Pijany fotograf nie ma urlopu ;P 6 Damiano1234 6364 2008-02-19, 18:06
Damiano1234
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi serv jest wylaczony czy ja nie umiem sie zalogowac? 1 Wiclan 7348 2007-10-13, 17:27
Likurg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Pomocy co to jest 1 barste 6346 2007-09-12, 19:56
Ian McKel
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Czemu serv ciagle jest wylaczony albo ja nie umiem sie log! 8 Bednar 8836 2007-09-11, 06:40
Akechi
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Harry Potter: The Wizards Chronicles - Gra MMORPG Sitemap
Theme xandgrey created by spleen modified v0.3 by warna

/